YouTube’dan En Kolay Video İndirme Yöntemi

Abone Ol 

YouTube platformu dünya üstünde en çok tıklanılan ve kullanılacak olan müzik-video platformudur. Büyük ve küçük her yaştan insanın kullandığı bu internet sitesinde nerdeyse her kategoride ve her yaşa göre içerik bulunur. Günden günde kullanım sayısı ve ziyaretçisinin bulunmuş olduğu YouTube platformunda her saniye başında yeni bir içerik eklenmektedir.

Genel olarak oyun, moda, teknoloji gibi videoların bulunmasıyla beraber asıl amaçlardan biride müzik dinlemektir. Hem canlı hem de klip ile beraber müzik dinlenilen bu platformda hiç düşünemeyeceğiniz kadar her dilen, ırktan ve farklı yapımcıdan müzik türleri bulunur. Hepsi birbirinden farklı ve değişik olsa da her ülkenin kendisine göre izleyicisi ve abonesi bulunur.

YouTube’dan en kolay video indirme yöntemi aslında çok basit olmakla birlikte yıllardır çalışan bir sistemdir ki birazdan basit bir şekilde sizlere göstereceğim. İsterseniz hiç uzatmadan video indirme işlemine derhal geçelim ve bakalım adımlar nasıl gerçekleşiyor.

YouTube’dan Video Nasıl İndirilir ?

  • İlk olarak YouTube’dan indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın.
  • Yeni bir sekme açarak linki yapıştırın ve bekleyin.
  • Yapıştırdığınız linkin youtube yazısının hemen önüne ”ss” yazın ve enterlayın.
  • Örnek olarak (www.youtube.com/afasadafaf)  (www.ssyoutube.com/afasadafaf)
  • Enter yaptıktan hemen sonra karşınıza videonuzu hangi kalitede indireceğinize dair seçenekler gelecektir.
  • İndir dediğinizde cihazınıza inecektir.

YouTube platformundan en basit video indirme işlemi bu şekildedir ki en fazla sizlerin 2 dakikasını alacaktır. Bunların yanında uygulama ve yazılımlarda mevcut fakat reklam vs oldukları için en temiz ve basit yöntemi siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedim. Sizlerde hemen bu yöntemi uygulayarak istediğiniz kadar videoyu ücretsiz bir şekilde indirebilme imkanına sahipsinizdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.