Windows 7 Full Yapma İşlemi | Kolay Aktivasyon

Abone Ol 

Yıllardır tüm kullanıcıların nerdeyse deneyimleyerek vazgeçemediği popüler işletim sistemi olan windows 7, çağımızda de halen kullanılmaya devam etmektedir. Aktivasyon olarak diğer işletim sistemlerine göre biraz daha basit bir işlemle gerçekleştirmiş olan win7, yeri geldiğinde kullanıcılarını zorlayabiliyor.

Bilgisayarcıya ya da kendiniz attığınız format sonrası belli bir zamandan hemen sonra maallesef aktivasyon kaydı düşerek bilgisayarınızın belli bir köşesinde rahatsızlık verici olduğu bir biçimde karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca bilgisayarınız açılış ekranında da takılı kalarak sizlere belli bir uyarı metni vs vermiş olduğu için geç açılma problemi gibi sıkıntılar da maallesef yaşatmaktadır. Bizlerde sizlerin bu problemi çözmesi adına en kolay işlemi sizlere kolayca aktarım sağlayarak çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz.

Windows 7 Lisanslama İşlemi

Windows 7 işletim sistemli tüm masaüstü ve laptop cihazlarınızı kolaylıkla sizlere önerdiğim program ile 5 saniye içerisinde full sürüm olarak aktivasyonlu bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz uygulama adımlarına derhal geçelim.

  • İlk olarak burada bulunan linke tıklayarak hızlı bir şekilde Windows Loader (1,5 mb) isimli programı indirin.
  • Daha sonra kurulumunu basit bir biçimde gerçekleştirerek programı açın.
  • Açılan pencere dahilinde sol altta bulunan Install yazısına tıklayın ve kırmızı yeşil olduğunda windows 7 işletim sisteminiz artık full duruma gelecektir.
  • Sadece bu kadar işlem ile kolaylıkla windows 7 aktivasyon işlemini gerçekleştirmiş olduk.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.