Turkcell’den Yeni Hizmet Turkcell Biz

Abone Ol 

Turkcell, yeni bir ortamı müşterilerinin hizmetine sundu. Turkcell Biz isimli bu platform, bireysel faturalı müşterilerinin internet paketlerini paylaşabilmesine ve sınırsız konuşabilmelerine olanak sağlıyor. Üstelik Turkcell Biz’i kullanabilmek için ekstra bir ücret ödemek gerekmiyor.
Türkiye’nin en popüler operatör şirketlerinden Turkcell, yeni bir platform duyurdu. Turkcell Biz olarak isimlendirilen platform, kullanıcılara çok önemli bazı yenilikler sunuyor. 

Turkcell Biz, en az 2 en fazla 5 kişiden oluşan bir ekip kurabilmenizi sağlıyor. Kurduğunuz ekiple sınırsız konuşmaya ek olarak internet paketi paylaşımı yapabileceğiniz platform sayesinde, önemli bir sorun çözülmüş oluyor. Turkcell, bu platformu kullanıcılardan aldıkları geri bildirimler neticesinde kurduklarını ifade ediyor.

Turkcell Biz, sadece internet paketinizi paylaşmanızı ve sınırsız konuşmanızı sağlamıyor. Bu platformu kullanarak Turkcell’e kazandırdığınız müşteriler için % 10 indirim 1 sene boyunca, ekstra internet paketi hediyeleri ve Turkcell’in indirimli ev interneti paketlerinden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca 25 yaşından küçük olan kullanıcılara aylık 2 GB daha ekstra internet paketi sunuluyor.

Turkcell Biz’in avantajlı yanlarından bir tanesi, bu platformu kullanabilmek için ek ödeme ya da tarife yapmak zorunda kalmamanız. Yani Turkcell’in yeni hizmetinden faydalanabilmek için sadece bireysel faturalı müşteri olmanız yetiyor. Bu sayede en çok iletişim halinde olduğunuz kişilerle internet paketinizi paylaşabilmek için ekstra bir para ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

Turkcell Biz’le ilgili yapılan açıklamalarda, bu özelliğin platformun artan müşteri ihtiyacını karşılamak için oluşturulduğuna değinildi. Kullanıcılardan yoğun bir geri bildirim aldıklarını söyleyen yetkililer, en çok istenilen şeyin internet paylaşımı olduğunu vurguluyorlar. Kullanıcıların geri bildirimlerini önemsediklerini söyleyen Turkcell yetkilileri, ihtiyaçları karşılamak için yeni çözümler üzerinde çalışacaklarını belirtiyorlar.

Turkcell Biz’i kullanabilmek için iki farklı seçeneğiniz var. Bunlardan bir tanesi Dijital Operatör isimli uygulamayı kullanarak, diğeri ise Turkcell’in online işlemler menüsü en fazla 5 kişilik ekibinizi hemen oluşturabiliyorsunuz. Ekibi oluşturduktan sonra da sınırsız konuşma ve internet paketi paylaşma özelliği kullanabilir hale geliyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.