Spotify Hikayeler Özelliğini Deniyor!

Abone Ol 

Hikayeler özelliği bildiğiniz gibi Snapchat’den gelen bir özellik. Bu özelliği Instagram’ın kendi uygulamasına getirmesiyle iyice popüler oldu. Aslında bu özellik Instagram kullanıcıları için bir hayli uygundu lakin bazı kullanıcılar profilinde bazı resimlerin hep durmasını istemiyordu. Böylece paylaşılan resimlerin yalnızca 24 saat durmasını sağlamayı başaran hikayeler özelliği, kullanıcılara ilaç gibi gelmiş ve bir hayli ilgi görmüştü. Lakin zaman geçtikçe bu özellik farklı platformlara da gelmeye başladı. Bu sefer ise Spotify hikayeler özelliğini deniyor!

Spotify Hikayeler Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Bildiğiniz üzere en son bu özelliği Twitter, kendi platformu için yayınlamıştı. Fleets ismi ile gelen bu özellik bazı kullanıcılar tarafından sevilmedi ve ağır eleştiri topuna tutuldu. Bir çok kişi Twitter’de niye böyle bir formata gerek olduğunu belirtiyordu. Şimdi ise bu özelliği Spotify devreye sokuyor. Twitter’de doğrulanmış bir hesabın yaptığı paylaşımda, hikayeler özelliğinin Spotify‘da nasıl gözüktüğünü gözler önüne seriyor.

Lakin Spotify hikayeler özelliğinin henüz tüm kullanıcılara açılmadığını belirtelim. Anladığımız üzere şuanda bu özelliğe yalnızca beta kullanıcıları erişim sağlayıp, deneyebiliyor. Lakin böyle bir müzik teknik servisi platformunda hikayeler özeliğinin gerçekten saçma olduğunu söyleyebiliriz. Çoğu kullanıcı da daha bu özellik herkezin kullanımına açılmadan eleştirilere başladı. Herkes böyle bir özelliğin bu tür bir platforma eklenmesinin rahatsızlık verici olduğu olduğunu ifade ediyor. Bakalım hikayeler özelliği ne zaman tüm kullanıcılara açılacak? Peki, siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?