Samsung Galaxy A32 5G Tasarımı Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

Güney Kore asıllı şirket, 2021 senesinin başlarında çıkarmayı düşündüğü bazı telefonları açıklamaya başladı. Fakat hem Galaxy A12 hem de Galaxy A02 LTE bağlantısıyla sınırlı. Bu modeller dışında 2021 senesinde çıkması beklenen Galaxy A32 5G’nin fiyatının bir hayli uygun olacağı iddia ediliyor. Dün ortaya çıkan sızıntı ile beraber, Galaxy A32 5G’ye ait olduğu belirtilen telefon kılıfları paylaşıldı. Bu sayede telefonun tasarımı az da olsa belli oldu.

Samsung Galaxy A32 5G Tasarımı Sızdırıldı!

2021 senesinin uygun maliyetli telefonları arasında yer alması beklenen Galaxy A32 5G‘nin tasarımı hakkında sızıntı ortaya çıktı. Modele ait olduğu iddia edilen kılıflar paylaşılmış. Görüntülerin doğru olduğunu kabul edersek, kılıf tasarımına baktığımız zaman arka kısımda yer alan üç kameranın kare ya da dikdörtgenin içinde olmadığını görüyoruz. Lakin paylaşılan bu görüntüler cihazın son hali olmayabilir. Model ayrı bir kamera kurulumu ile de karşımıza çıkabilir. Fakat her ne olursa olsun gelen sızıntılar neticesinde bu modelde, 48 MP en temel kameraya, 8 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik sensörü içeren üçlü bir kamera kurulumu bulunacak.

Sızıntılardaki görsellere baktığımız Galaxy A32 5G’nin Infinity-U ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak gibi görünüyor. Bunun beraberinde cihazda yandan monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı olacak. Ses seviye tuşları ise sağ kısımda yer alacak. Alt kısımda ise hoparlör ve USB-C bağlantı noktası yer alacak.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.