Mükemmel Kamera İstiyorsanız: iPhone 12 Pro

Abone Ol 

Apple, 13 Ekim’de yeni iPhone modelleri olan iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’i piyasaya sürdü. Çeşitliliğe bakacak olursak, iPhone almak isteyenleri bir hayli fazla seçenek bekliyor.

İçindekiler:

  • iPhone 12 Pro
  • Apple iPhone 12 Pro Özellikleri
  • Tasarım ve Ekran
  • Kamera

iPhone 12 Pro

Geçen sene piyasaya sunulmakta olan iPhone 11 Pro’da olduğu gibi iPhone 12 Pro da standart modelden daha gelişmiş kamera fonksiyonları ile karşımıza çıkıyor. İphone 12 Pro’yu iPhone 12’den ayıran özellik ise iPhone 12 Pronun sahibi olduğu ü lensli kamera sistemi sayesinde ek bir yakınlaştırma lensi içermesidir.

IPhone 12 Pro’nun diğer modellerden en büyük farkı artırılmış gerçeklik uygulamaları çalıştırırken, karanlıkta çok daha iyi fotoğraf çekmeyi sağlamayı başaran ve daha hızlı performans sunan yeni LiDAR sensörü özelliği diyebiliriz.

Apple, tüm iPhone serilerine 5G desteği, yenilenmiş bir tasarım, daha dayanıklı ekranlar, daha hızlı işlemciler ve ön kamera dahil tüm lens türlerinde düşük ışıkta daha net fotoğraflar çekebilen kameralar ekledi. İPhone 12 Pro’yu diğer modellerden ayıran eklemeler ise daha büyük bir ekran ve bununla birlikte ek birkaç özellik oldu.

Her şeyden önce iPhone 12 Pro, akıllı bir telefonda öncelik olarak fotoğraf çekim kalitesine dikkat eden kişiler için Apple serisinde tercih edebilecekleri en iyi seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.