Film Nasıl İndirilir ? – PC ve Mobil

Abone Ol 

Film ve diziler insanların hayatını renklendiren ve olmazsa olmaz haline gelen videolardan bir tanesidir. Televizyon kavramı internet, telefon, tablet, bilgisayar gibi kavramların kullanımında artış olması nedeni ile maallesef biraz daha alt plana alındı ki artık televizyonda olan her şey nerdeyse internet alanında bizleri karşılamaktadır.

İnternet üstünde genel itibari ile filmler çok büyük bir oran ile izlenebilmektedir ve büyük bir kitlenin de sahip olduğunu söyleyebilirim. Telefonlarımızda ve bilgisayarımızda film izlemek artık çok kolay bir durum ki bu işi para kazanmak için yapan pek çok platformda bulunur. Bizler sizlere bu durumda kurtulabilmeniz adına en iyi film nasıl indirilir sorusunun cevabını birkaç yöntem ile göstererek en basit işlemleri adım adım anlatacağız.

Film İndirmek Ücretli mi ?


Film ve dizi indirmek için pek çok şirket altyapı oluşturarak farklı şirketler kurmaktadır ki örneğin netflix, puhu tv gibi örneklemeler yapabiliriz. Bizler sizlere bedava dağıttığı ve doğal yollardan dizileriniz ile filmlerinizi nasıl indirebileceğinizi göstereceğimiz için bütünüyle bedava dağıttığı bir biçimde kullanım sağlayabilirsiniz.

Film İndirme Yöntemi (Bilgisayar)

Bilgisayarlarımıza film indirmek için kullanılacak olan bir sürü yöntem bulunur ki bunların en basiti ise bir program aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebilmektir. Programlar film ve dizi indirme konusunda çok basit ve basit olduğu için internet üstünde kolay bir araştırma yaparak sizlere birkaç film indirme programı listesini aşağıda paylaşmaktayız.

Internet Download Manager 

İndirmek için tıklayınız.

İnternet download manager bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz muhteşem bir indirme yöneticisidir. İnternet dünyasında binlerce bilgisayar kullanıcısı internetten video, film gibi indirme işlemi yapmak için video yöneticisi kullanmaktadır ve en iyi önemli özelliklerinden biride indirme işlemini hızlandırabilme özelliğidir.

  • İlk olarak yukarıda bulunan linkten kurulumu gerçekleştirin.
  • Daha sonra ise programı kurarak chrome tarayıcısına giriş yapın.
  • Film, Dizi indirmek istediğiniz bir siteye girerek istediğiniz filmi açın.
  • Daha sonra sağ tuş yaptığınızda otomatik olarak açtığınız film/dizi bularak indirme seçenekleri karşınıza çıkacaktır.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde internet üstünde arzu ettiğiniz film izleme sitesinden kolayca bilgisayarlarınıza videoları indirebilirsiniz. Bu programı kullanmış olduğunuz taktirde indirme işlemleriniz çok daha pratik ve hızlı bir biçimde gerçekleşecektir.

Telefona Film İndirme Yöntemi

Film ve dizi indirme yöntemini telefon ile tabletlerinizde de kolayca uygulama şansınız bulunur. Bunu bir tarayıcı ile beraber yapacağız ki mobil cihazlarda kullanılacak olan en pratik yol bu anlatacağımız işlemdir.

UC Browser

 İndirmek için Tıklayınız.

UC Browser ile birlikte android cihazlarınıza film indirmek gerçekten çok kolay bir işlemdir. Aşağıda vereceğimiz adımları uyguladığınız taktirde sınırsız olarak film ve dizilerinizi indirerek internetsiz olarak izleme imkanını elde edeceksinizdir.

  • İlk olarak uc browser uygulamasını mobil cihazımıza yüklüyoruz.
  • Daha sonra açarak kurulumu gerçekleştiriyoruz.
  • İndirmek istediğiniz dizi veya filmi internette herhangi bir site üzerinden buluyorsunuz.
  • Filmi açtığınızda video oynatıcısının altında indirme logosu gelecektir, oraya tıkladığınız istediğiniz videoyu telefonunuza kolayca indirebilirsiniz.

Tarayıcı üzerinde herhangi bir site üzerinde video oynattığınızda otomatik olarak indirme çubuğu gelecektir ve ona tıkladığınız anda kolayca videonuzu indirebilir ve telefonunuzda oynatmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere web üzerinden en basit video, film, dizi indirme yöntemlerini göstererek bilgilendirmek istedik. Bilgisayar üstünde kullanacağınız program ile beraber yalnızca film indirme sitelerinden değil, youtube, vimeo gibi pek çok video izleme sitesinden de kolayca video indirebilir ve nitelikli olarak izleme imkanınız bulunur.

İOS cihazlarda ise film indirme yöntemi yine bir uygulama sayesinde kolay bir biçimde gerçekleşmektedir. Bu işlemi iPhone, ipad ve ipod gibi cihazlarda kolaylıkla uygulayarak filmlerinizi cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.