Bir Telefonda 2 WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır?

Abone Ol 

Bir Telefonda 2 WhatsApp Hesabı Nasıl Kullanılır? Sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. WhatsApp, dünyanın en çok kullanılacak olan iletişim uygulamalarından biri. Milyarlarca Android ve IOS cihazlarda kullanılmaktadır ve bir hayli da seviliyor. Özellikle de düşük internet gerektiren WhatsApp, kendi alanında lider bir hale gelmesini sağladı. WhatsApp kullanıcıları bu uygulamadan bir hayli memnun fakat aynı telefonda birden çok kullanamama gibi bir sorun yüzünden memnun olmayan kullanıcılar da var. Telefonunuzda çift hat kullanıyorsanız ve iki farklı numaranıza da WhatsApp kurmak istiyorsanız, Google Play’den indirme yapamadığınız için zorlanabiliyorsunuz.

Telefona Birden Fazla WhatsApp İndirme

Bu yöntem bir hayli bilinen bir yoldur. Yine de bilmeyen kişiler için öğretmekte fayda var. WhatsApp şirketi, işyeri ve firma sahipleri için özel bir uygulama yayınladı. Bu uygulamanın adı da WhatsApp Business. Google Play’den bedava dağıttığı şekilde indirerek diğer numaranız için de WhatsApp kullanabilir ve işyeriniz varsa yine bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Eğer kişisel kullanım için bu uygulamayı istiyorsanız, kurulum aşamasındayken Bir İşletme Değil seçeneğini seçerek devam edebilirsiniz.

Uygulama Kopyalama

Uygulama kopyalama metodu da bir hayli kullanılacak olan bir yoldur. Bu yöntem ile WhatsApp uygulamanızı klonlayıp, yeni bir numara ile WhatsApp kullanabilirsiniz. Yeni nesil telefonlarda ve Android işletim sisteminde bu özellik dahili olarak gelse de, ek yazılımlar ile de uygulama kopyalama ya da klonlama işlemi yapabilirsiniz.

Farklı WhatsApp Modları

Pek bilinmeyen bir yöntem olan bu metot ile de bir telefonda birden çok WhatsApp kullanabilirsiniz. Sıradan kullanıcılar tarafından özel olarak modlanan WhatsApp, farklı paket sürümlerine sahibi olduğu için, bir telefonda birden çok olarak kullanılabiliyor. En çok kullanılacak olan WhatsApp modları ise şu biçimde listeleniyor;

  1. WhatsApp Plus+
  2. YoWhatsApp
  3. WhatsApp Gold

Bu uygulamaları kullanarak birden fazla WhatsApp kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.