Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

Abone Ol 

Dünya üstünde kullanılacak olan en büyük ve kullanıcı kitlesine sahip sosyal ağ platformlarından birisi olan instagram, günden güne büyümeye ve kullanıcı kazanmaya devam etmektedir. Mobil uyumlu olarak geliştirilen bu uygulamamız bilgisayarlarımızda da tarayıcılar eşliğinde giriş yaptığımızda mesajlaşma, en temel sayfa akışı gibi yerlere erişim sağlamamıza izin vermektedir.

Telefon kullanmadan bilgisayardan instagrama fotoğraf nasıl atılır diye sorarsanız bu makalemiz tam sizin aradığınız niteliktedir. Genel olarak ufak bir araştırma yaptığımda ya program yardımıyla veya eklenti vs kullanarak bu işlemi gerçekleştirmelerini istiyorlar. Bizler sizlere programsız ve eklentisiz bir biçimde instagrama pc üzerinden resim yükleme adımlarını göstereceğiz.

İnstagrama Bilgisayardan Fotoğraf Atma

İlk olarak instagram.com sitesine kullanıcı adı ve şifre girerek uygulamaya giriş yapıyoruz.Daha sonra ana sayfaya geldiğimizde klavyeden ”F12′‘ tuşuna basıyoruz.

  • Sağ üst köşede bulunan mobil logosuna tıklıyoruz ve artık instagramımız mobil uyumlu hale gelecektir.
  • ”F5” yaparak sayfayı yenileyin ve resim yükleme çubuğu aşağıya gelecektir.

Bu adımları gerçekleştirdiğiniz taktirde bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Genel olarak sitelerde paylaşılan eklentiler, programlar sizleri uğraştıracak ve biraz zahmetli olmaları gerekçesi ile sizlere en basit olan yöntemi paylaşmaktayız. Hemen hemen her tarayıcıda bu özellik işe yaramaktadır ki farklı tarayıcılarda bizzat kendiniz deneyebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.