Age of Empires III Hile Kodları

Abone Ol 

Son zamanların uzun soluklu macera ve aksiyon oyunlarından birisi olan age of empires III, stratejilerinizi kullanarak muhteşem bir aksiyona sizleri sürükleyecektir. Oyunda birbirinden farklı ülkeler bulunur ki sizlerin amacı bu ülkeleri en iyi biçimde hem askeri, hem ekonomiyi doğru bir biçimde kontrol ederek çok daha kuvvetli bir ülke haline getirebilmenizdir.

Genel olarak devletler arası savaşın ve diğer türlü aksiyonun bol olduğu bu oyunun binlerce oyuncu sayısı bulunur ki oyun incelemelerinde nasıl bir oyun olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Sizlere oyun içerisinde hile kullanımı hakkında kolay bir bilgi vermek istedik ki aşağıda paylaştığımı age of empires III hileleri yazımızda kolayca adımları uygulalayarak gerçekleştirme imkanınız bulunur

Age of Empires III Hile Kodları | Güncel

  • Age of Empires III Yemek Hilesi: Medium Rare Please
  • Age of Empires III XP Hilesi: Nova & Orion
  • Age of Empires III Odun Hilesi: <censored>
  • Age of Empires III Altın Hilesi: Give me liberty or give me coin

Age of Empires III Hileleri Nasıl Aktif Edilir ?

Oyun içerisinde hile aktif etmek için tek yapmanız gerekli olan Enter tuşuna tıklayarak sizlere verdiğimiz kodları oraya yazarak gönderin. Bu işlemleri yaptığınız taktirde hileniz otomatik şekilde gerçekleşmiş olacaktır ve sizlerde oyununuza kalmış olduğunuz yerden devam edebilirsiniz.

Oyun içerisinde bu kodları kullanarak hile yapımını kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hile kodları yalnızca PC versiyonunda geçerli olduğunu da daha önce belirtmeliyim ki işletim sisteminizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.